למידע נוסף, התקשרו: 1-800-900-500

פתרונות להצמחת שיער!

סל הקניות:

0 פריטים - 0.00 ₪
You have no items in your shopping cart.

0

IGrow שאלות ותשובות

 

 

 

האם השימוש בקסדת ה IGrow בטוח?

הקסדה בטוחה ויעילה, חדשנית המספקת כיסוי מלא של הראש. נוחה לניוד, נוחה לשימוש, מופעלת על ידי לחיצה בכפתור אחד בלבד. המוצר תוכנן ומיוצר במיוחד למטרה של הצמחת שיער אצל גברים ונשים הסובלים מ Androgenetic Alopecia שיער דליל. הטכנולוגיה לא פולשנית, ללא תופעות לוואי, בניגוד לתרופות וכדורים המשמשים לטיפול באובדן שיער.

מתי אפשר לראות תוצאות?

שילוב של מדע וטכנולוגיה יצרו פריצת דרך בתחום הצמחת השיער, לאחר שימוש של 60 יום בלבד תתחיל לראות תוצאות, צמיחה חדשה של שיער בריא ומלא, לאחר 4-6 חודשים התוצאות מדהימות!

האם הקסדה מתאימה לכל גודל ראש?

הקסדה כוללת 4 יחידות המתכווננת להתאמה מלאה וחלוקת משקל נוחה המייצרת נוחות אופטימלית בזמן הטיפול. האוזניות מתארכות וחוזרות למקומן, ניתנות למיקום המתאים לכל גודל ראש.

למה כדאי לקנות את הקסדה?

הקסדה לא רק יעילה אלא גם משתלמת. ההשקעה היא חד פעמית ותספק כל מה שצריך על מנת לגדל שיער חזק, מלא ובריא. ההוצאה היא חד פעמית והמוצר נשאר אצלך לתמיד. אין צורך בנסיעות למכון היופי או הקוסמטיקאית, כדורים, שמפו ותמיסות או תרופות למיניהן.

ממשק עם אוזניות  IPOD /MP3?

הקסדה כוללת פטנט ייצוב לאוזניות, עם יציאה אודיו 3.5 מ"מ סטנדרטית, המאפשרת חיבור איכותי למרבית התקני מוסיקה / אודיו, טלפון, בזמן הטיפול תוכל להאזין למוסיקה, רדיו אינטרנט, ספר שמע.

האם הקסדה "עובדת" על כל הקרקפת?

מבנה הקסדה מתוכנן על מנת לכסות את הקרקפת בצורה יעילה, להתמקד באזורים המועדים לנשירת שיער. החופה הפנימית של הקסדה נועדה כדי להתאים את קווי המתאר והעקמומיות של הקרקפת, עובדה המבטיחה הפצה ופיזור אחיד ושווה של הלייזר ואור ה LED  לתוצאות מיטביות.

מהן הוראות השימוש?

ההמלצה היא לבצע 3-4 טיפולים שבועיים של 20-25 דקות כל אחד. הממוצע לתוצאות טובות הוא 4-6 חודשים, לאחר מכן יש לבצע טיפולי "תחזוקה" של פעמיים בשבוע.

כדאי לבצע טיפולים במרווח של יום אחד מהשני. (יום כן- יום לא)