למידע נוסף, התקשרו: 1-800-900-500

פתרונות להצמחת שיער!

סל הקניות:

0 פריטים - 0.00 ₪
You have no items in your shopping cart.

0

LLLT טכנולוגיית

 LLLT   =  Low Level Laser Therapy

אור לייזר ברמה נמוכה הוא אחד הטיפולים היעילים ביותר לנשירת שיער.

נכון לעכשיו, מכשירי לייזר להצמחת שיער קיימים בשוק כהתקן ללא שימוש בידיים או מכשירים פחות נוחים הדורשים החזקה ביד והפעלה. שני סוגי המוצרים ניתנים לשימוש ביתי, ואינם דורשים פיקוח רופא.

לייזרים נמצאים בשימוש נרחב ברפואה וגם במגוון רחב של תעשיות, ובמגוון רחב של יכולות שונות. אנרגיית הלייזר המשמשת לעידוד צמיחת שיער גלויה בספקטרום האור האדום.

אור הלייזר המקדם את צמיחת השיער מוגדר כטיפול בלייזר ברמה נמוכה (לייזר רך). לפעמים הלייזר הרך כלול בהגדרה רחבה יותר של "פוטו תרפיה" הנקראת טיפול ברמה נמוכה באור, שבו המכשיר פולט האור עשוי להיות לייזר ו / או דיודה פולטת אור (LED).

איך עובד הלייזר הרך ?

לאור מלייזר באורך גל מסוים יש השפעה על הגוף כאשר הוא מיושם למספיק זמן.

התאוריה הינה שכאשר אור הלייזר נבלע על ידי מולקולות המטרה, רמת האנרגיה של המולקולות גדלה והמולקולות מגיבות  ב "הכוונה מחדש" של עודף האנרגיה עם שינויים אדפטיביים. שינויים אלה עשויים להיות כימיים או פיזיים, ועלולים להיות להן השפעות ביולוגיות על רקמת היעד או רקמות הסובבות.

השינויים במולקולות מובאים על ידי פוטותרפיה, שינויים כימיים נגרמים  בשל "פוטוכימיה' ושינויים פיזיים בשל 'photophysics." כתוצאה מכך, ההשפעות הביולוגיות על הרקמה נקראות "photobiomodulation"

טיפול בנשירת שיער גברי באמצעות Photobiomodulation:

ישנן השערות רבות, המתייחסות לאופן בו הלייזר הרך photobiomodulation עשוי להמריץ צמיחת שיער חדש. ההשערה היא כי הלייזר הרך מיצר את התגובה הכימית בתאים שמרכיבים את מטריצת האפיתל של זקיק השערה וגורמים להגברת הפעילות.

עדויות רבות מצביעה על כך שאפופטוזיס זקיקים (מוות תאים מתוכנת) הוא הפיך באמצעות השימוש באנרגיית הלייזר. תצפיות על גירוי אורך גל של צמיחת שיער אופטימלית, הראו בדיוק מה אורכי גל, כוח, ועוצמה הנחוצים לאפקט אופטימלי בהמרצת צמיחת שיער חדשה.

LLLT  הוא לייזר רך- לייזר "קר אור ' בהספק נמוך, ובזמן שיש אורכי גל אדומים נראים לעין, בזמן הטיפול אין תחושה על העור. לייזרים קרים הם בטוחים ומקובלים על ידי הרשויות הרפואיות ברחבי העולם. עובדה משמעותית נוספת היא שאין תופעות לוואי הקשורות לשימוש בלייזר רך, בניגוד לתופעות שקיימות בשימוש בתרופות, כדורים וכדומה.

מי יפיק תועלת מטיפול בלייזר רך?

מומחים רפואיים המתמחים בטיפול בנשירת שיער מסכימים שטיפול צריך להיות מבוסס על האבחנה הנכונה של הגורם שלה.

רופאי נשירת שיער ומומחים רפואיים מסכימים כי טיפולים בלייזר רך הוא אפשרות מעשית מאוד לגידול שיער באלה הסובלים מנשירת שיער אנדרוגנטית- דפוס התקרחות גברית תורשתית. הוא לא נועד לטיפול בנשירת שיער כתוצאה מגורמים אחרים.

טיפול בהתקרחות בלייזר רך, רופאים מצאו כי הטיפולים יעילים ביותר באנשים עם נשירת שיער מתונה או מינימאלית. התגובות לטיפולים בלייזר רך שונות מאדם לאדם וכן התוצאות משתנות מאדם לאדם.

האם טיפול בלייזר רך יעיל בשיקום שיער?

הרוב המכריע של רופאים ומומחים רפואיים מסכים כי טיפולים בלייזר רך יכולים להיות יעילים בגידול שיער באלה עם דפוס נשירת שיער גברית. גם מומחים שצפו, וציינו כי הבריאות ומצבו הכללית של השיער השתפר באזורים המטופלים.

מהו משך זמן הטיפול בלייזר רך על מנת שהטיפול יהיה אפקטיבי?

חידוש הצמחת שיער באמצעות טיפול בלייזר רך היא לא "תיקון" חד פעמי. הטיפולים חייבים לחזור על עצמם ולהתבצע  במרווחי זמן כדי לשמור על תוצאות. ההמלצה היא להשתמש בקסדה 3-4 פעמים בשבוע למשך 20 עד 25 דקות, התוצאות בדרך כלל נראות לאחר כ -4 עד 6 חודשים. ברגע שצמיחת שיער מושגת לשביעות רצונך, לוח הזמנים משצנה למצב "תחזוקה שוטפת" טיפולים  1 עד 2 בשבוע על מנת לשמור על הצמיחה החדשה, ולשמור על מראה השיער בריא, מלא יותר וקורן יותר.